• Home
  • /
  • O stránke dovolenkar.sk

O stránke dovolenkar.sk

Úvod – o čom je stránka …

Volám sa Peter a od roku 1999 som sa začal zaujímať o cestovanie do Grécka. Počas mojej druhej cesty som sa rozhodol vytvoriť túto stránku, ktorá bude obsahovať rôzne informácie, rady a postrehy z Grécka.

Ak Vás zaujíma cenový prehľad zájazdov, informácie nájdete na tejto stránke on-line zájazdy dovolenkar.sk

Budem rád, keď mi pošlete aj Vaše skúsenosti z dovolenky, ktorú ste prežili na Gréckych ostrovoch alebo pevnine. Váš príspevok, keď budete súhlasiť uverejním na týchto stránkach. V prípade, že máte nejakú špecifickú otázku napíšte mi a pokiaľ budem vedieť, tak Vám pošlem odpoveď čo najskôr.Stará pevnosť v Corfu Town Ak máte otázku, pripomienku alebo radu aj pre ostatných čitateľov môžete ju napísať do návštevnej knihy.

Štruktúra obsahu stránky je od výberu cestovnej kancelárie cez pobyt v Grécku až po návrat na Slovensko. Keď Vás zaujíma len nejaká časť, tak sledujte v navigačnom menu odkazy na jednotlivé podstránky. 

Všetky informácie, ktoré tu momentálne nájdete sa týkajú ostrova Korfu (a strediska MoraitikaBenitses), ktorý som navštívil 8 krát (rok 1999, 2001, 2x 2002, 2003, 2004, 2006 a 2008). Ďalej sú tu informácie z Paralie pri Katerini na Olympskej riviére (rok 2003) z ostrova Kos, Kalymnos a Nissyros (rok 2005), ostrova Rodos a Symi (2006), Kréty a ostrovčeka Spinalonga (2007) a zo Zakynthosu (2009) . V iných oblastiach Grécka môžu byť iné zvyklosti a ceny.

Od decembra 2009 som pridal aj rss agregátor externých článkov aby boli dostupné informácie aj v priebehu roka a nie len po dovolenkovej sezóne keď publikujem svoje informácie. Na mojom webe sa zobrazuje perex (úvod) externého článku, ktorý sa následne zobrazuje z pôvodného webu.

Informácie tu uvedené sú len pre osobné použitie. Komerčné použitie treba konzultovať s autorom. Bližšie informácie sú v podmienkach použitia.

Hneď na začiatku sa ešte musím ospravedlniť všetkým, ktorí používajú iný prehliadač ako je Internet Explorer 6.x a novšie verzie s rozlíšením 1024×768, pretože tieto stránky sú optimalizované pre vyššie uvedený prehliadač a nemusia sa zobraziť korektne v iných programoch.

Back to Top